понеділок, 30 грудня 2013 р.

Объявление

09.01.14 (14:00)   состоится заседание РМЦ учителей информатики

15.01.14  (13:00)   состоится заочный тур областной олимпиады по информатике (4 часа)

 22.01.14 (13:00)  состоится заочный тур (теоретический)  областной олимпиады по                                               информационным    технологиям  (1 час)

пʼятниця, 22 листопада 2013 р.

Олимпиада по информатике состоялась 18.11.2013

Поздравляем победителей!

Шатов Сергей                          10          Гимназия №6              1 место
Кульков Александр                 11          ЗСШ №7                      1 место
Резця Данил                             9          ЗНВОК №110              1 место
Громьяк Олег                           11           Гимназия №6             2 место
Лысенко Ярослав                    10            ЗОШ №97                  2 место
Говоруха Сергей                      9             ЗОШ №23                  2 место
Ткаченко Александр               11           Гимназия №107         3 место
Куркула Юта                          9             Гимназия №6             3 место
  Сокол Наталия                        8             Гимназия №6             3 место

Все призеры  приглашаются на областной тур олимпиады !!!


Желаем успехов!


Олимпиада по информационным технологиям состоялась 15.11.2013

Поздравляем победителей! 


                Бабич Руслан                        10          Гимназия №107          1 место 
                Громьяк Олег                        11          Гимназия №6              2 место
                Гурський Юрий                    11          ЗОШ №23                    2 место
                Кучерова Диина                   10          ЗОШ №23                    2 место
                Ткаченко Александр             11          Гимназия №107           2 место
                Краснопир Тимур                  9           ЗСШ №7                      2 место
                Дементьев Владислав           11          Гимназия №6               3 место
                Макаренко Ираклий             11          ЗОШ №7                      3 место
                Крилащенко Владислав        11          ЗОШ №23                    3 место
                Арутюнов Артур                   11          ЗОШ №70                    3 место
                Клочко Богдан                      11          ЗОШ №103                  3 место
                Крупа Андрей                       11          ЗНВОК №110              3 место
               Лукьяненко Анастасия           10          Гимназия №6               3 место
                Балтер Вероника                   10          Гимназия №8               3 место
                Юровський Володимир        10          ЗОШ №23                     3 место
                Кирилова Анастасия              10           Гимназия № 107          3 место
                Яремченко Євгений                     9              ЗОШ №84                             3 место
            

Приглашаются на областной тур олимпиады:

                        Гурский Юрий                    11             ЗОШ №23 
                        Ткаченко Александр           11             Гимназия №107
                        Кучерова Диина                   10             ЗОШ №23
                        Бабич Руслан                      10             Гимназия №107
                        Краснопир Тимур                9              ЗСШ №7



     Желаем успехов!

понеділок, 4 листопада 2013 р.

ЗВІТ   ПРО ПРОВЕДЕНЕ  2 ЗАСІДАННЯ
РМЦ вчителів інформатики Комунарського району
Дата проведення 25.10.13       Місце проведення гімназія  №107       Початок 14:30
Тема засідання «Використання альтернативних методів при викладанні інформатики».
Питання, що розглядалися:

Перелік питань
Форма переставлення
Відповідальний
№ ОЗ
Відмітка про виконання або невиконання
1. Язик програмування скретч
Виступ, комп'ютерна
презентація,
практика
Фоменко І.Н. .

гімназія №107  
Виконано
2.Проектування роботи комп’ютерного класу під управлінням ОС “Ubuntu
Виступ, комп'ютерна
презентація,
практика
Павленко О.О.
гімназія №107      
Виконано
3. Організаційні питання по проведенню міжнародного конкурсу «Бобер»

Виступ
Олійник І.Г.
ЗСШ №7  
Виконано
4. Організаційні питання по проведенню олімпіади з інформатики.
Виступ та обговорення
Каменькова І.Ю
ЗОШ №23  
Виконано
5..Організаційні питання по проведенню олімпіади з інформаційних технології
Виступ та обговорення
Каменькова І.Ю
ЗОШ №23  
Виконано

середа, 16 жовтня 2013 р.

О Б ' Я В А

25.10.13 (14:30) Засідання РМЦ «Використання альтернативних методів при  викладанні інформатики»                                                     (гімназія №107) 

10.11.13 (10:00) - Міжнародний конкурс комп'ютерної грамотності Бобер

15.11.13 (9:00)   -  олімпіада з інформатики (ЗОШ №23)

18.11.13  (13:00)- олімпіада з ІКТ (гімназія №107)

четвер, 19 вересня 2013 р.

2013-2014 навчальний рік

Склад  динамічних груп 
Склад групи
Проблемна тема
1
Коваленко О. Д., Суліма ,І.С. Пархоменко Н. С., Батаева Н.М.
Формування інформаційний компетентності на уроках інформатики
2
Левченко В.В., Олійник І. Г., Каменькова І.Ю., Примак С. В.,
Свириденко Д. С.
Розвиток творчої активності учнів на уроках інформатики
3
Богатиренко Є. М, Клименко Т. С., Мороз С.І.,  Плакса В. О , Агапова С. М.
Реалізація між предметних звязків на уроках інформатики
4
Плаксін А. Л., Новікова О. Ю.,
Тітова А. О.
Використання ігрових технологій в інформатиці , як шлях формування компетентності учнів
5
Фоменко І. М , Карпук О. І., Ярошенко Т.В., Познякова О. І., Левченко Ю. М., Павленко О.О.
Сучасні технології у навчанні


 Робота  динамічних груп спрямована на впровадження нового Держстандарту: порівняльний аналіз програмного забезпечення  та підручників (за розділами, тематикою, кількість годин тощо), методичний супровід викладання предметів за новим. Держстандартом (план – конспект, дидактичний матеріал, Інтернет – ресурс, текстологія); створення методичних скриньок на рівні району; презентація досвіду вчителів; розробка орієнтовного календарного планування.




середа, 10 квітня 2013 р.

ЗВІТ   ПРО ПРОВЕДЕНЕ  4  ЗАСІДАННЯ
РМЦ вчителів інформатики
Комунарського  району
Дата проведення 27.03.13      Місце проведення  ЗНВК №23      Початок  14:00
Тема засідання «Підведення підсумків роботи РМЦ вчителів інформатики у 2012/13 н.р.» 
Питання, що розглядалися:

Перелік питань
Форма переставлення
Відповідальний
№ ОЗ
Відмітка про виконання або невиконання
1. Зв'язок інформаційних технологій з іншими предметами (перенесено на це засідання в зв’язку з хворобою 10.01.13)
виступ,


Ярошенко Т.В.
гімназія №8
Виконано

2.  Підведення підсумків роботи РМЦ вчителів інформатики у 2012/13 н.р.
Звіт керівника МО, характеристика досягнень та недоліків у діяльності МО
виступ
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
3. Звіт динамічних груп
виступи
керівники груп

Виконано
4. Обмін досвідом. Презентація досвіду роботи  вчителів, які атестуються.
комп'ютерна
презентація
Примак С.В.

ЗОШ №70
Виконано
5. Організація роботи сучасного комп’ютерного класу
виступ
Левченко Ю.М.
ЗНВК №103

Виконано
6. Обговорення матеріалів ДПА
обговорення
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
7. Визначення шляхів удосконалення роботи МО на наступний навчальний рік.
обговорення
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
8. Відповіді на питання.
консультації
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано

вівторок, 22 січня 2013 р.


Заочный  тур областной олимпиады по информатике 

состоялся 16.01.2013 в ЗУВК №23

Приняли участие 8 победителей районной олимпиады:


Шатов Сергей                   9              Гимназия №6
Громяк Олег                   10              Гимназия №6
Кульков Александр      10                   УВК №7
   Ткаченко Александр        10              Гимназия №107
Лутай Роман                    11              Гимназия №6
 Дубинович Кирилл         11                   УВК №23
 Осипенко Юлия                 11              Гимназия №107
 Ищенко Евгений                11              Гимназия №107


Приглашаются на очный тур областной олимпиады:

Шатов Сергей                   9              Гимназия №6
Кульков Александр      10                   УВК №7
   Ткаченко Александр        10              Гимназия №107
Лутай Роман                    11              Гимназия №6
 Дубинович Кирилл         11                   УВК №23
 Осипенко Юлия                 11              Гимназия №107
 Ищенко Евгений                11              Гимназия №107




                         Желаем успехов!

вівторок, 15 січня 2013 р.

                                                  В Коммунарском районе 
11.01.2013
состоялось заседание 
Школы молодого учителя в рамках города
«Особенности организации практической работи на уроке информатики»

На заседании рассматривались следующие вопросы:

1.     Приветствие участников. Ознакомление участников занятия с планом и структурою работы (Манжос И.А., методист ИАМЦ)
2.      Практическая работа как форма учебной деятельности учеников Виды практических работ. (Каменькова И.Ю., ЗУВК №23)
3.     Техника безопасности при работе с компьютерной техникой во время проведения практической работы  Гигиеничные требования к урокам информатики.(Левченко В.В., ЗУВК №103)
4.     Программное обеспечение для  рациональной работы компьютерного класса (Левченко Ю.Н., ЗУВК №103)
5.     Организация практических работ учеников разных возрастных групп (Плаксин А.Л., ЗУВК №23)
6.     Ответы на вопросы. Рефлексия (Манжос И.А., методист ИАМЦ)

ЗВІТ   ПРО ПРОВЕДЕНЕ  3  ЗАСІДАННЯ
РМЦ вчителів інформатики
Комунарського  району
Дата проведення 10.01.13      Місце проведення  ЗНВК №23      Початок  10:00
Тема засідання  «Зв'язок інформаційних технологій з іншими предметами».
Питання, що розглядалися:
Перелік питань
Форма переставлення
Відповідальний
№ ОЗ
Відмітка про виконання або невиконання
1. Зв'язок інформаційних технологій з іншими предметами
виступ,
комп'ютерна
презентація

Коваленко О.Д.

ЗОШ №97
Виконано
Агапова С.М
ЗОШ№ 17
Виконано
2.Дистанционное образование
при изучении
базового курса информатики
виступ,
комп'ютерна
презентація
Карпук О.І.
ЗНВК №7
Виконано
3. Обмін досвідом. Презентація досвіду роботи  вчителів, які атестуються.
комп'ютерна
презентація
Карпук О.І.
Батаєва Н.М.
Каменькова І.Ю.
Плаксін А.Л.
Боготиренко Є.М.
ЗНВК №7
Гімназія №8
ЗНВК №23
ЗНВК №23
ЗНВК №88
Виконано
4. Підсумки проведення міжнародного конкурсу «Бобер»
виступ
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
5. Підсумки  проведення ІІ етапу олімпіади з інформатики
виступ
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
6. Підсумки  проведення ІІ етапу олімпіади з інформаційних технології
виступ
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
7. Підсумки  проведення районного конкурсу  «Учитель року-2013»
виступ
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано
8. Календарне планування на  II семестр
консультації
Каменькова  І. Ю.
ЗНВК №23

Виконано