Проблемна тема РМЦ вчителів інформатики: «Формування ключових компетенцій на уроках інформатики відповідно до вимог сучасного розвитку суспільства»
понеділок, 30 грудня 2013 р.
пʼятницю, 22 листопада 2013 р.
Олимпиада по информатике состоялась 18.11.2013
Поздравляем победителей!
Шатов Сергей 10 Гимназия №6 1 место
Кульков Александр 11 ЗСШ №7 1 место
Резця
Данил 9 ЗНВОК №110 1 место
Громьяк Олег 11 Гимназия №6 2 место
Лысенко Ярослав 10 ЗОШ №97 2 место
Говоруха Сергей 9 ЗОШ №23 2 место
Лысенко Ярослав 10 ЗОШ №97 2 место
Говоруха Сергей 9 ЗОШ №23 2 место
Ткаченко Александр 11 Гимназия №107 3 место
Куркула
Юта 9 Гимназия №6 3 место
Сокол
Наталия 8 Гимназия №6 3 место
Все призеры приглашаются на областной тур олимпиады !!!
Желаем успехов!
Олимпиада по информационным технологиям состоялась 15.11.2013
Поздравляем победителей!
Бабич Руслан 10 Гимназия №107 1 место
Громьяк Олег
11
Гимназия №6 2 место
Гурський Юрий
11
ЗОШ №23 2 место
Кучерова
Диина 10
ЗОШ №23 2 место
Ткаченко Александр 11 Гимназия №107 2 место
Краснопир Тимур
9
ЗСШ №7 2 место
Дементьев Владислав 11 Гимназия №6 3 место
Макаренко Ираклий 11 ЗОШ №7 3 место
Крилащенко Владислав 11 ЗОШ №23 3 место
Арутюнов
Артур 11 ЗОШ №70 3 место
Клочко
Богдан 11 ЗОШ
№103 3 место
Крупа Андрей 11 ЗНВОК №110 3 место
Лукьяненко
Анастасия 10 Гимназия №6 3 место
Балтер Вероника 10 Гимназия №8 3 место
Юровський Володимир 10 ЗОШ
№23 3 место
Кирилова Анастасия 10 Гимназия № 107 3 место
Яремченко
Євгений 9 ЗОШ №84 3 место
Олимпиада по информационным технологиям состоялась 15.11.2013
Поздравляем победителей!
Бабич Руслан 10 Гимназия №107 1 место
Громьяк Олег
11
Гимназия №6 2 место
Гурський Юрий
11
ЗОШ №23 2 место
Кучерова
Диина 10
ЗОШ №23 2 место
Ткаченко Александр 11 Гимназия №107 2 место
Краснопир Тимур
9
ЗСШ №7 2 место
Дементьев Владислав 11 Гимназия №6 3 место
Макаренко Ираклий 11 ЗОШ №7 3 место
Крилащенко Владислав 11 ЗОШ №23 3 место
Арутюнов
Артур 11 ЗОШ №70 3 место
Клочко
Богдан 11 ЗОШ
№103 3 место
Крупа Андрей 11 ЗНВОК №110 3 место
Лукьяненко
Анастасия 10 Гимназия №6 3 место
Балтер Вероника 10 Гимназия №8 3 место
Юровський Володимир 10 ЗОШ
№23 3 место
Кирилова Анастасия 10 Гимназия № 107 3 место
Яремченко
Євгений 9 ЗОШ №84 3 место
Приглашаются на областной тур олимпиады:
Приглашаются на областной тур олимпиады:
Гурский Юрий 11 ЗОШ №23
Ткаченко Александр 11 Гимназия №107
Кучерова Диина 10 ЗОШ №23
Бабич Руслан 10 Гимназия №107
Краснопир Тимур 9 ЗСШ №7
Гурский Юрий 11 ЗОШ №23
Ткаченко Александр 11 Гимназия №107
Кучерова Диина 10 ЗОШ №23
Бабич Руслан 10 Гимназия №107
Краснопир Тимур 9 ЗСШ №7
Желаем успехов!
понеділок, 4 листопада 2013 р.
ЗВІТ ПРО
ПРОВЕДЕНЕ 2 ЗАСІДАННЯ
РМЦ
вчителів інформатики Комунарського
району
Дата проведення 25.10.13 Місце проведення гімназія №107 Початок 14:30
Тема засідання «Використання альтернативних методів при викладанні інформатики».
Питання, що розглядалися:
Перелік питань
|
Форма переставлення
|
Відповідальний
|
№ ОЗ
|
Відмітка про виконання
або невиконання
|
1. Язик програмування скретч
|
Виступ, комп'ютерна
презентація,
практика
|
Фоменко І.Н. .
|
гімназія №107
|
Виконано
|
2.Проектування
роботи комп’ютерного класу під управлінням ОС “Ubuntu”
|
Виступ, комп'ютерна
презентація,
практика
|
Павленко О.О.
|
гімназія №107
|
Виконано
|
3. Організаційні питання по проведенню міжнародного конкурсу «Бобер»
|
Виступ
|
Олійник І.Г.
|
ЗСШ №7
|
Виконано
|
4. Організаційні питання по проведенню олімпіади з інформатики.
|
Виступ та обговорення
|
Каменькова І.Ю
|
ЗОШ №23
|
Виконано
|
5..Організаційні питання по проведенню олімпіади з
інформаційних технології
|
Виступ та обговорення
|
Каменькова І.Ю
|
ЗОШ №23
|
Виконано
|
середу, 16 жовтня 2013 р.
четвер, 19 вересня 2013 р.
2013-2014 навчальний рік
Склад динамічних груп
№
|
Склад групи
|
Проблемна тема
|
1
|
Коваленко О. Д., Суліма ,І.С. Пархоменко Н. С., Батаева
Н.М.
|
Формування інформаційний компетентності на уроках
інформатики
|
2
|
Левченко В.В., Олійник І. Г., Каменькова І.Ю., Примак
С. В.,
Свириденко Д. С.
|
Розвиток творчої активності учнів на уроках інформатики
|
3
|
Богатиренко Є. М, Клименко Т. С., Мороз С.І., Плакса В. О , Агапова С. М.
|
Реалізація між предметних зв’язків
на уроках інформатики
|
4
|
Плаксін А. Л., Новікова О. Ю.,
Тітова А. О.
|
Використання ігрових технологій в інформатиці , як шлях
формування компетентності учнів
|
5
|
Фоменко
І. М , Карпук О. І., Ярошенко Т.В., Познякова О. І., Левченко Ю. М., Павленко О.О.
|
Сучасні технології у навчанні
|
середу, 10 квітня 2013 р.
ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНЕ 4 ЗАСІДАННЯ
РМЦ вчителів інформатики
Комунарського району
Дата проведення 27.03.13 Місце
проведення ЗНВК №23 Початок 14:00
Тема засідання «Підведення підсумків роботи РМЦ вчителів інформатики у 2012/13 н.р.»
Питання, що розглядалися:
Тема засідання «Підведення підсумків роботи РМЦ вчителів інформатики у 2012/13 н.р.»
Питання, що розглядалися:
Перелік питань
|
Форма переставлення
|
Відповідальний
|
№ ОЗ
|
Відмітка про виконання
або невиконання
|
1. Зв'язок інформаційних
технологій з іншими предметами (перенесено на це засідання в зв’язку з
хворобою 10.01.13)
|
виступ,
|
Ярошенко Т.В.
|
гімназія №8
|
Виконано
|
2. Підведення підсумків роботи РМЦ вчителів
інформатики у 2012/13 н.р.
Звіт керівника МО,
характеристика досягнень та недоліків у діяльності МО
|
виступ
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
3. Звіт динамічних груп
|
виступи
|
керівники груп
|
Виконано
|
|
4.
Обмін досвідом. Презентація
досвіду роботи вчителів, які атестуються.
|
комп'ютерна
презентація
|
Примак С.В.
|
ЗОШ №70
|
Виконано
|
5. Організація роботи сучасного комп’ютерного класу
|
виступ
|
Левченко Ю.М.
|
ЗНВК №103
|
Виконано
|
6. Обговорення матеріалів ДПА
|
обговорення
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
7. Визначення шляхів удосконалення роботи
МО на наступний навчальний рік.
|
обговорення
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
8. Відповіді на
питання.
|
консультації
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
вівторок, 22 січня 2013 р.
Заочный тур областной олимпиады по информатике
состоялся 16.01.2013 в ЗУВК №23
Приняли участие 8 победителей районной олимпиады:
Шатов Сергей 9 Гимназия №6
Громяк Олег 10 Гимназия №6
Кульков Александр 10 УВК №7
Громяк Олег 10 Гимназия №6
Кульков Александр 10 УВК №7
Ткаченко Александр 10 Гимназия №107
Лутай Роман 11 Гимназия №6
Дубинович Кирилл 11 УВК №23
Осипенко Юлия 11 Гимназия №107
Ищенко Евгений 11 Гимназия №107
Приглашаются на очный тур областной олимпиады:
Шатов Сергей 9 Гимназия №6
Кульков Александр 10 УВК №7
Кульков Александр 10 УВК №7
Ткаченко Александр 10 Гимназия №107
Лутай Роман 11 Гимназия №6
Дубинович Кирилл 11 УВК №23
Осипенко Юлия 11 Гимназия №107
Ищенко Евгений 11 Гимназия №107
Желаем успехов!
вівторок, 15 січня 2013 р.
В Коммунарском районе
11.01.2013
состоялось заседание
Школы молодого учителя в рамках города
Школы молодого учителя в рамках города
«Особенности организации практической работи
на уроке информатики»
На заседании рассматривались следующие вопросы:
1.
Приветствие участников. Ознакомление
участников занятия с планом и структурою работы (Манжос И.А., методист ИАМЦ)
2.
Практическая работа как форма учебной деятельности учеников Виды практических
работ. (Каменькова И.Ю., ЗУВК №23)
3.
Техника безопасности при работе
с компьютерной техникой во время проведения практической работы Гигиеничные требования к урокам информатики.(Левченко В.В., ЗУВК №103)
4.
Программное обеспечение для рациональной работы компьютерного класса (Левченко Ю.Н., ЗУВК №103)
5.
Организация практических работ
учеников разных возрастных групп (Плаксин А.Л., ЗУВК №23)
6.
Ответы на вопросы. Рефлексия
(Манжос И.А., методист ИАМЦ)
ЗВІТ ПРО
ПРОВЕДЕНЕ 3 ЗАСІДАННЯ
РМЦ
вчителів інформатики
Комунарського району
Дата проведення 10.01.13 Місце проведення ЗНВК №23 Початок 10:00
Тема засідання «Зв'язок інформаційних технологій з іншими
предметами».
Питання, що розглядалися:
Перелік питань
|
Форма переставлення
|
Відповідальний
|
№ ОЗ
|
Відмітка про виконання
або невиконання
|
1. Зв'язок інформаційних
технологій з іншими предметами
|
виступ,
комп'ютерна
презентація
|
Коваленко О.Д.
|
ЗОШ
№97
|
Виконано
|
Агапова С.М
|
ЗОШ№ 17
|
Виконано
|
||
2.Дистанционное образование
при изучении
базового курса информатики
|
виступ,
комп'ютерна
презентація
|
Карпук О.І.
|
ЗНВК №7
|
Виконано
|
3.
Обмін досвідом. Презентація
досвіду роботи вчителів, які атестуються.
|
комп'ютерна
презентація
|
Карпук О.І.
Батаєва Н.М.
Каменькова І.Ю.
Плаксін А.Л.
Боготиренко Є.М.
|
ЗНВК №7
Гімназія №8
ЗНВК №23
ЗНВК №23
ЗНВК №88
|
Виконано
|
4. Підсумки проведення міжнародного конкурсу «Бобер»
|
виступ
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
5. Підсумки проведення ІІ
етапу олімпіади з інформатики
|
виступ
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
6. Підсумки проведення ІІ етапу олімпіади з
інформаційних технології
|
виступ
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
7. Підсумки проведення районного
конкурсу «Учитель року-2013»
|
виступ
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
8. Календарне
планування на II семестр
|
консультації
|
Каменькова І. Ю.
|
ЗНВК №23
|
Виконано
|
Підписатися на:
Дописи (Atom)